Pogotowie dla zadłużonych
facebook
 • Finał konkursu „Żyj finansowo!” za nami!
  Zwycięzcami zostali: 1. Jeremi Polaczkiewicz – Techniczne Zakłady Naukowe Technikum nr 5, Częstochowa, 2. Kamila Morawska – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Fr. Stefczyka, Czernichów, 3. Alicja Sobecka – I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga, Kościan. Zwycięzcom gratulujemy! Fotorelacja na stronie Projektu.

  Finał konkursu „Żyj finansowo!” za nami!

  czytaj więcej
 • Finał XIII edycji konkursu „Mistrzostwa Polski Młodych Ekonomistów” „Dzieje pieniądza polskiego 1918-2018”
  I miejsce – Rafał Paluchowski – Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Białej Rawskiej, II miejsce – Marcelina Skalna – Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Bolesławcu, III miejsce – Szczepan Gołota – Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Białej Rawskiej.

  Finał XIII edycji konkursu „Mistrzostwa Polski Młodych Ekonomistów” „Dzieje pieniądza polskiego 1918-2018”

  czytaj więcej
 • Zespół SKEF

  Film o działalności SKEF

  czytaj więcej

Nasza więź członkowska

Film z działalności SKEF

Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej (KRS 0000053057) powstało w 1997 roku w Gdyni. Inicjatywą powołania SKEF było, wynikające z codziennej praktyki, przekonanie o potrzebie podjęcia działań z zakresu edukacji finansowej wśród członków SKOK. Od 2005 r. SKEF jest organizacją pożytku publicznego, która w szczególności działa na rzecz konsumentów usług finansowych. Stowarzyszenie prowadzi działalność edukacyjną, szkoleniową, doradczą, wydawniczą i charytatywną, przyczyniając się do podnoszenia świadomości ekonomicznej społeczeństwa.

Jako członek SKEF i SKOK możesz:

 • korzystać z bezpłatnych porad finansowo-prawnych i konsumenckich w Ośrodkach Doradztwa Finansowego i Konsumenckiego;
 • uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach, szkoleniach, seminariach i konferencjach o tematyce finansowej i konsumenckiej, w tym: bezpiecznego korzystania z produktów i usług finansowych, świadomego zaciągania zobowiązań finansowych (pożyczek i kredytów), planowania i prowadzenia budżetu osobistego, umiejętności i form oszczędzania, wpływu reklam na podejmowanie decyzji konsumenckich, praw konsumentów dokonujących zakupów w formie tradycyjnej lub internetowej;
 • uczestniczyć w projektach edukacyjnych;
 • brać udział w konkursach;
 • korzystać z materiałów edukacyjnych i treści o charakterze poradnikowym na stronie www.skef.pl i www.facebook.com/skef.gdynia;


 


Bez tytułu