X edycja Mistrzostw Polski Młodych Ekonomistów

 

 

Zwycięzcy X edycji ogólnopolskiego konkursu ekonomicznego „Mistrzostwa Polski Młodych Ekonomistów”

 Zwycięska 12

I miejsce Wojciech Haska – Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi w Jaworznie, województwo śląskie;

Zwyciężca z logo

II miejsce Szymon Gasz – Publiczne Gimnazjum w Zdzieszowicach, województwo opolskie;

III miejsce Łukasz Sala – Gimnazjum w Sieprawiu – województwo małopolskie;

W związku z tym, że laureatem konkursu został Wojciech Haska z Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi w Jaworznie – nagroda specjalna powędruje właśnie do tej szkoły.

Nagrodę specjalną w X edycji konkursu „Mistrzostwa Polski Młodych Ekonomistów” dla nauczyciela, którego uczniowie przesłali największą liczbę prac ocenionych powyżej 80 pkt otrzymał Pan Krzysztof Kopka z Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Białej Rawskiej.

W ramach finału konkursu odbył się również konkurs zespołowy poprzedzony warsztatami przeprowadzonymi przez Panią Małgorzatę Bielińską Dyrektor Departamentu Marketingu Biura Informacji Kredytowej S.A.

I miejsce otrzymał zespół: Julia Nosal, Gabriela Strojna, Dominika Łachmańska, Łukasz Sala.

Lista finalistów X edycji Mistrzostw Polski Młodych Ekonomistów

  1. Szymon Gasz– Publiczne Gimnazjum w Zdzieszowicach – Zdzieszowice, województwo opolskie;
  2. Wojciech Haska– Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi w Jaworznie – Jaworzno, województwo śląskie;
  3. Konrad Hejna– Gimnazjum nr 6 im. Sybiraków – Chełm, województwo lubelskie;
  4. Wiktoria Jiers– Gimnazjum im. dr Władysława Brzezińskiego – Krajenka, województwo wielkopolskie;
  5. Krystian Lewandowski– Gimnazjum im. Adama Mickiewicza – Biała Rawska, województwo łódzkie;
  6. Dominika Łachmańska – Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Karniewie- Karniewo, województwo mazowieckie;
  7. Karolina Niemiec – Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Gorzycach – Tryńcza, województwo podkarpackie;
  8. Łukasz Sala – Gimnazjum w Sierpawiu – Sierpawiu, województwo małopolskie;
  9. Gabriela Strojna – ZPO Gimnazjum nr 1 – Staszów, województwo świętokrzyskie;
  10. Albert Urbański – Gimnazjum nr 3 – Nakło nad Notecią, województwo kujawsko-pomorskie;

Zielone karty

Julia Nosal – Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi w Jaworznie– Jaworzno, województwo śląskie;

Radosław Smolik – Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi w Jaworznie– Jaworzno, województwo śląskie;

Nagroda specjalna dla nauczyciela

Krzysztof Kopka – Gimnazjum im. Adama Mickiewicza – Biała Rawska, województwo łódzkie;

Wszystkim serdecznie gratulujemy. Już wkrótce finał i kolejne emocje.

Zobacz relację z poprzedniej edycji

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej.

Patronat honorowy nad konkursem objęli:

Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa (www.skok.pl)

Fundacja Grzegorza Biereckiego „Kocham Podlasie” (www.kochampodlasie.pl)

Partnerami i sponsorami są:

Fundacja Stefczyka, której Głównym Fundatorem jest Kasa Stefczyka (www.kasastefczyka.pl)

Union Investment TFI S.A. (www.union-investment.pl)

Biuro Informacji Kredytowej S.A. (www.bik.pl)

Towarzystwo Zarządzające SKOK Sp. z o.o. S.K.A. (www.tzskokska.pl)

Towarzystwo Finansowe SKOK S.A. (www.tfskok.pl)

Ecco Holiday Sp. z o.o. (www.eccoholiday.com)

SKOK im. Unii Lubelskiej (www.kasaul.pl)

Patronat medialny nad konkursem objęli:

Radio Gdańsk (www.radiogdansk.pl)

Portal www.wGospodarce.pl

TVP Gdańsk (www.tvp.pl/gdansk)

Patronat prasowy Gazeta „wSieci

XXL 10eMPME_stopka