We wrześniu 2017 roku najmłodsi uczestnicy rynku finansowego i konsumenckiego rozpoczęli naukę w II klasach. Nasz projekt również nabrał rozpędu i do grudnia zrealizowano sporą część materiału przeznaczoną na rok szkolny 2017/2018. Było wartościowanie towarów na półce sklepowej, budżet domowy, praca we własnej firmie, karty płatnicze, biznesplany, pomoc w sytuacjach trudnych i wiele innych tematów…

W między czasie nastąpiło sporo zmian co do liczebności uczniów w klasach. Tych którzy z różnych powodów odeszli, żegnaliśmy i dziękujemy im za udział w naszym projekcie, tych którzy dołączyli dopiero w klasie II, serdecznie powitaliśmy. Cieszymy się, że nadal nasz projekt realizuje niezmiennie grupa 44 wytrwałych, aktywnych i kreatywnych nauczycielek oraz 830 uczniów.

Po krótkiej, zimowej przerwie zajęcia znowu ruszyły pełną parą. Efekty tej pracy można podziwiać na platformie komunikacyjnej, która nieustannie służy komunikacji i wymianie doświadczeń.

Już niedługo zawita do nas wiosna a wraz z nią czeka nas konkurs na najlepszą opowieść graficzną „Jak gospodaruję swoim kieszonkowym?”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here