Lista szkół

Lista nauczycieli i szkół biorących udział w dotychczasowych sześciu edycjach projektu “Żyj finansowo! czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym” w latach 2008-2018

  1. Abramowicz Elżbieta – Katolickie Gimnazjum im. C. Norwida, ul. kard. St. Wyszyńskiego 53/55, 21-500 Biała Podlaska” (V, VI edycja)
  2. Araszkiewicz Patryk – Zespół Szkół nr 8 im. St. Staszica, Al. 3 Maja 1A, 70-214 Szczecin (VII, VIII, IX, X edycja)
  3. Arian Andrzej – Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu, ul. I Dyw. T. Kościuszki 23, 11-500 Giżycko (IV, V, VI, VII, VIII, IX, X edycja)
  4. Borkowska Małgorzata, Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług Mikołaja  Kopernika, ul. Obrońców Pokoju 44, 82-300 Elbląg (VII, IX, X edycja)
  5. Borowska Dorota – Zespół Szkół Rolniczych, ul. Olsztyńska 16, 11-700 Mrągowo (III edycja)
  6. Brzezińska Irena – I Liceum Ogólnokształcące, ul. 3 Maja 41, 95-100 Zgierz (IV, V, VI, VII edycja)
  7. Brzeziński Jacek – Liceum Jezuitów im. Św. Stanisława Kostki, ul. Tatrzańska 35, 81-313 Gdynia (I, II, III edycja)
  8. Brzeziński Jacek – II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, ul. Wolności 22 b, 81-327 Gdynia (I edycja)
  9. Brzeziński Jacek – I LO im. Króla Jana III Sobieskiego, ul. Bukowa 1, 84-200 Wejherowo (II edycja)
  10. Bunalska Monika – Zespół Szkół Zawodowych im. Sandora Petófi, ul. Sportowa 1, 14-100 Ostróda (VII, VIII, IX, X edycja)
  11. Chobot Agnieszka – Techniczne Zakłady Naukowe Technikum nr 5, ul. Jasnogórska 84/90, 42-200 Częstochowa (VIII, IX, X edycja)
  12. Danielewicz Piotr – Zespół Szkół Budowlanych, ul. Wiejska 2, 14-500 Braniewo (III edycja)
  13. Domańska Ewa – I LO im. Wł. Jagiełły, ul. Piłsudskiego 50, 22-300 Krasnystaw (II, III, IV, V, VI, VII, VIII edycja)
  14. Drozd Justyna – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. II Armii Wojska Polskiego, ul. Rzeszowska 10, 38-404 Krosno (IV, V, VI, VII, VIII, IX, X edycja)
  15. Dudek Lidia – Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych im. dra Kazimierza Hołogi, os. Północ 37, 64-300 Nowy Tomyśl (VII, VIII, IX, X edycja)
  16. Dzbeńska Aleksandra – Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7, ul. Stacha Konwy 11, 18-400 Łomża (VII edycja)
  17. Fedec Małgorzata – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica, ul. Staszica 18, 89-100 Nakło n. Notecią (VII, VIII, X edycja)
  18. Fedro Jolanta – Zespół Szkół Licealnych i Technicznych, ul. Racławicka 1, 66-620 Gubin (II edycja)
  19. Gajewska Maria – XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga Dietrichów, ul. Bałtycka 4, 10-136 Olsztyn (VII, VIII, IX, X edycja)
  20. Galuchowska-Karpus Ewa – Zespół Szkół Samochodowych, ul. Elbląska 54/64, 80-724 Gdańsk (II edycja)
  21. Głowicka Sylwia – Zespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i Elektronicznych im. prof. Sylwestra Kaliskiego, ul. Św. Józefa 26, 87-100 Toruń (III, IV edycja)
  22. Golec Sylwia – Środkowopomorskie Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Tadeusza Kotarbińskiego, ul. B. Krzywoustego 6, 76-200 Słupsk (VII edycja)
  23. Gomoracka Katarzyna – Prywatne Młodzieżowe LO, ul. Kołłątaja 31 A, 76-200 Słupsk (II, III, IV, V edycja)
  24. Gomoracka Katarzyna – Środkowopomorskie Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Tadeusza Kotarbińskiego, ul. Szarych Szeregów 6, 76-200 Słupsk (V, VI edycja)
  25. Gomoracka Katarzyna – Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych, ul. Niedziałkowskiego 2, 76-200 Słupsk (VI, VII, VIII, X edycja)
  26. Haliniak Anna – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im.Tadeusza Kościuszki, ul.1-go Sierpnia 26, 37-450 Stalowa Wola (II edycja)
  27. Harasimiuk Joanna – Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa, ul. Warszawska 14, 21-500 Biała Podlaska (VI edycja)
  28. Hejna Ewa – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. K.Janczykowskiego, ul. Powstańców Warszawy 10, 22-100 Chełm (II, VIII edycja)
  29. Jakuszewska Magdalena – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8, ul. Czernika 1/3, 92-538 Łódź (II edycja)
  30. Jankowska Bożena – Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Wincentego Witosa, ul. Św. Andrzeja 4, 55-300 Środa Śląska (II edycja)
  31. Jóźwiak Donata – Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica, ul. Okrzei 6, 06-400 Ciechanów (III edycja)
  32. Kaczmarczyk Marta “I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza, ul. A. Mickiewicza 3, 37-100 Łańcut (III, X edycja)
  33. Kańkowska Anna – Zespół Szkół nr 2 im. mjra H. Dobrzańskiego “Hubala”, ul. Sikorskiego 2, 87-700 Aleksandrów Kujawski (VII, X edycja)
  34. Kazimierska Anna – Zespół Szkół Gastronomicznych im. E. Pijanowskiego, ul. Poznańska 6/8, 00-680 Warszawa (II edycja)
  35. Klonowska Hanna – Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego, ul. kard. Wyszyńskiego 2, 14-100 Ostróda (IV, V, VI, VII, VIII edycja)
  36. Konieczna Olga – Technikum im. Jana Pawła II, ul. Krakowska 25, 42-439 Żarnowiec (III edycja)
  37. Kotowski Waldemar – III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej, ul. Legionów 27, 81-405 Gdynia (I edycja)
  38. Kowalska Ewa – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Karola Fryderyka Libelta, Plac Jana Pawła II 5, 63-700 Krotoszyn (IV, V, VI, VII, VIII, IX, X edycja)
  39. Krzeszowska Małgorzata – I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego, ul. Słowackiego 21, 37-700 Przemyśl (VII, VIII, IX, X edycja)
  40. Książkiewicz Elżbieta- “VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, ul. Nowowiejskiego 18, 42-200 Częstochowa (III, IV, V edycja)
  41. Książkiewicz Elżbieta – Gimnazjum Katolickie, ul. Górna 12, 42-200 Częstochowa (III edycja)
  42. Kulhawczuk Iwona – Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa, ul. Warszawska 14, 21-500 Biała Podlaska (V edycja)
  43. Kurianowicz Joanna – Zespół Szkół Samorządowych Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Podlaskiej, ul. W. Batki 20, 21-311 Komarówka Podlaska (V edycja)
  44. Kutrowska Ewa – Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Amosa Komeńskiego, ul. Poniatowskiego 2, 64-100 Leszno (II edycja)
  45. Langa Sławomir – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Konopnickiej, ul. Marii Konopnickiej 1, 21-210 Milanów (V edycja)
  46. Luma Jarosław – Zespół Szkół Powiatowych, ul. Dzieci Polskich 5, 07-430 Myszyniec (VII edycja)
  47. Łocheński vel Ochnio Wojciech – Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. C. Norwida, ul. kard. St. Wyszyńskiego 53/55, 21-500 Biała Podlaska (IV, V, VI edycja)
  48. Łyżwińska Małgorzata – Technikum nr 8, ul. Smoleńska 6/8, 80-058 Gdańsk (II, III edycja)
  49. Łyżwińska Małgorzata – Zasadnicza Szkoła Zawodowa, ul. Smoleńska 6/8, 80-058 Gdańsk (II, III edycja)
  50. Łyżwińska Małgorzata – Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i Chemicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Smoleńska 6/8, 80-058 Gdańsk (III, IV edycja)
  51. Maj Ireneusz – I Liceum Ogólnokształcące im. J. I. Kraszewskiego, ul. Kraszewskiego 1, 21-500 Biała Podlaska (V, VI, VII, IX edycja)
  52. Maluśki Piotr – I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga, Al.. Kościuszki 3, 64-000 Kościan (IV, V, VI, VII, VIII, IX, X edycja)
  53. Marchewka Jarosław – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2, ul. Smoleńska 5/7, 80-058 Gdańsk (VII, VIII, IX edycja)
  54. Mendela Maria – Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych, ul. Krakowska 12, 32-540 Trzebinia (VII edycja)
  55. Mikusek Grażyna – VII Liceum Ogólnokształcące im. Wandy Szuman, ul. Batorego 39 B, 87-100 Toruń (III edycja)
  56. Moeller Ewa – I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie, Al. Piastów 12, 70-331 Szczecin (IV edycja)
  57. Mroczkowska Aleksandra – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Starym Brześciu, Stary Brześć, 87-880 Brześć Kujawski
  58. Narożna Maria – III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte, ul. Topolowa 7, 80-255 Gdańsk (I, II edycja)
  59. Oleszko Agnieszka – Zespół Szkół, ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom (VII, VIII, IX edycja)
  60. Pacyga Wojciech – Zespół Szkół Samochodowych im. Por. A.M. Bocheńskiego, ul. Wojska Polskiego 17, 10-224 Olsztyn (II edycja)
  61. Pardel Iwona – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 19 im. Karola Wojtyły, ul. Stefana Żeromskiego 115, 90-542 Łódź (IV edycja)
  62. Pieróg Barbara – II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, ul. Żeromskiego 28, 39-300 Mielec (IV edycja)
  63. Poznerowicz Ewa – Gdyńskie Liceum Autorskim, ul. Pomorska 39/41, 81-314 Gdynia (I edycja)
  64. Pyłko Joanna – Zespół Szkół, 16-100 Sokółka (III edycja)
  65. Rakoczy Ewa – Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie, ul. Rynek 17, 32-070 Czernichów (II, III, IV, V, VIII, X edycja)
  66. Remplewska Agnieszka – Zespół Szkół Handlowych, ul. Wielkopolska 20, 44-335 Jastrzębie Zdrój (II, III, IV edycja)
  67. Rubas-Dębska Gabriela – Centrum Edukacji Zawodowej, ul. E. Kwiatkowskiego 1, 37-450 Stalowa Wola (IV, V, VI, X edycja)
  68. Rydkodym Jolanta – Centrum Edukacji Zawodowej, ul. E. Kwiatkowskiego 1, 37-450 Stalowa Wola (VII edycja)
  69. Seidel Dorota – I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, ul. Kostrzewskiego 3, 62-200 Gniezno (IV edycja)
  70. Smoleń Krystyna – Zespół Szkół Ogólnokształcących, 34-483 Lipnica Wielka (III edycja)
  71. Sosik Krzysztof – III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, ul. Leszczynowa 16, 21-500 Biała Podlaska (V, VI, VII edycja)
  72. Stanisławska Bożenna – XLIII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego, ul. Gandhiego 13, 02-645 Warszawa (IX edycja)
  73. Stankiewicz Bożena – Zespół Szkół nr 1 Centrum Kształcenia Praktycznego, ul. Wyspiańskiego 4, 87-700 Aleksandrów Kujawski (VII, X edycja)
  74. Strojek Jolanta – Gimnazjum nr 3 im. Ignacego Krasickiego, ul. Kilińskiego 9, 96-100 Skierniewice (II, III edycja)
  75. Strojek Jolanta Zespół Szkół nr 4 (Liceum), ul. Podkładowa 2, 96-100 Skierniewice (IV, V, VI, VII edycja)
  76. Szwedowska Maria – LO Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich, ul. Kościelna 7, 87-320 Górzno (II, III, IV, V, VI, VII, VIII edycja)
  77. Szymańska Beata – Technikum w Zespole Szkół Technicznych im. Unitów Podlaskich, ul. Warszawska 30, 21-560 Międzyrzec Podlaski (III, IV, VI, X edycja)
  78. Telicka Wioletta – Zespół Szkół Licealnych i Technicznych, ul. Racławicka 1, 66-620 Gubin (II edycja)
  79. Trzcińska Beata – II Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja, Wyzwolenia 34, 58-300 Wałbrzych (IX, X edycja)
  80. Urban Andrzej – Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego, pl. Orląt Lwowskich 2a, 53-605 Wrocław (IX edycja)
  81. Wądołowska Sylwia – Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6, ul. Kopernika 16, 18-400 Łomża (VII, VIII edycja)
  82. Wojciechowska Agnieszka – Zespół Szkół Handlowych, ul. Kaliska 10, 85-602 Bydgoszcz (II, III, IV, V, VI edycja)
  83. Wojtala Dariusz – Technikum Zawodowe, Park Chopina 2. 66-200 Świebodzin (IV, V edycja)
  84. Wolanowska Donata – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Godzianów 170, 96-126 Godzianów (IV edycja)
  85. Wolniewicz Joanna – Powiatowy Zespół Szkół w Świebodzinie, ul. Zachodnia 76A, 66-200 Świebodzin (VII, VIII, IX, X edycja)
  86. Wolnik Anna – VII Liceum Ogólnokształcące im. J. Kusocińskiego, ul. 11 Listopada 4, 85-643 Bydgoszcz (VII, VIII, IX, X edycja)
  87. Wyrzykowska Dorota – Gimnazjum im. Czesława Miłosza, Topola Królewska 66, 99-100 Łęczyca (III edycja)
  88. Zujewicz Renata – Zespół Szkół nr 2, ul. Szpakowa 1, 59-300 Lubin (II, III, IV, V, VIII, IX, X edycja)
  89. Zygmunt Angelika – I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. W. Pola 11, 64-920 Piła (IV, V, VI, IX, X edycja)