Rekomendacje

 

Kaszubski Uniwersytet Ludowy

W dniu 8 października 2014 r. w Sierakowicach, odbyły się warsztaty „Kredyt szansa czy pułapka oraz planowanie i budżet domowy” Warsztaty prowadziła Magdalena Nastrabasz-Janczarska i Madgalena Boryna.

Kaszubski Uniwersytet Ludowy

W dniu 7 października 2014 r. w Choczewie, odbyły się warsztaty „Kredyt szansa czy pułapka oraz planowanie i budżet domowy” Warsztaty prowadziła Magdalena Nastrabasz-Janczarska i Madgalena Boryna.

 

Solidarni Plus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty 24.09.2014 r.  prowadziła: Ewa Kruk, Iwona Karmasz

 

Biblioteka w Słomnikach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty 22.08.2014 r. prowadziła Katarzyna Kołodziejczyk

 

 

Caritas Archidiecezji Gdańskiej

Projekt „Druga Szansa Gdańska

W dniu 14 stycznia 2014 r. w Gdańsku, odbyły się warsztaty z zakresu „Planowania i Budżetu Domowego” w ramach projektu „Druga Szansa Gdańska”.  Warsztaty prowadziła: Iwona Karmasz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Polski Związek Esperantystów

W dniu 23 maja 2013 r., w Warszawie przeprowadziliśmy szkolenie: „Abc praw konsumenta”. Szkolenie prowadziła Katarzyna Kołodziejczyk i Waldemar Szkiela.

 

 

 

 

 

 

 Kaszubski Uniwersytet Ludowy

W dniach 23 maja oraz 27 maja 2013 r. przeprowadziliśmy warsztaty: „Kredyt – szansa czy pułapka?”, „Planowanie i budżet domowy” dla osób bezrobotnych. Warsztaty przeprowadziła Iwona Karmasz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Fundacja Grzegorza Biereckiego „Kocham Podlasie

W dniach 13-14 kwietnia 2013 r. w Państwowej Szkole Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej odbyło się szkolenie „Do czego służy i jak napisać biznesplan” zorganizowane przez Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej w ramach projektu „Podlasie ma biznes!”. Szkolenie prowadził: Waldemar Kotowski.

 

 

 

 

 

 

 

 

Stowarzyszenie Świętego Mikołaja Biskupa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkolenie 21 marca 2013 r. prowadziła Magdalena Głowacka

 

Lubelski Uniwersytet III Wieku filia w Radzyniu Podlaskim

W dniu 14 marca 2013 r. w Radzyniu Podlaskim przeprowadziliśmy szkolenie: „Planowanie i budżet domowy” dla słuchaczy Radzyńskiej Filii Uniwersytetu III Wieku. Szkolenie przeprowadziła Monika Marchalewska i Waldemar Szkiela.

 

 

 

 

 

 

 

 

Stowarzyszenie Świętego Mikołaja Biskupa w Gdyni

W dniu 13 marca 2013 r. w Gdyni Chylonii przeprowadziliśmy szkolenie: „Abc praw konsumenta” dla słuchaczy Klubu Seniora działającego w ramach Stowarzyszenia Świętego Mikołaja w Gdyni. Szkolenie przeprowadziła Magdalena Głowacka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku

W dniu 14 marca 2013 r. w Gizycku przeprowadziliśmy szkolenie: „Planowanie i budżet domowy” dla rodziców uczniów ww. szkoły. Szkolenie przeprowadziła Magdalena Boryna.

 

 

 

 

 

 

 

Biblioteka Publiczna Gminy Linia

SKEF był głównym partnerem podczas realizacji projektu Biblioteki Publicznej Gminy Linia „Idziemy na zakupy”. W ramach projektu przeprowadzone zostały 4 szkolenia w następujących modułach:

9 maja 2013 r. Gdynia – „Składamy reklamację” – przeprowadziła Magdalena Boryna i Iwona Karmasz;

26 kwietnia 2013 r. Strzepcz – „Zakupy w sieci” – przeprowadziły Iwona Karmasz i Magdalena Głowacka;

19 marca 2013 r. Gdynia – „Jak działa reklama” – przeprowadziła Magdalena Nastrabasz-Janczarska;

25 lutego 2013 r. Strzepcz – „Podejmowanie decyzji konsumenckich” – przeprowadziły Ewa Kruk i Magdalena Boryna.

 

Kaszubski Uniwersytet Ludowy

W dniu 30 stycznia 2013 r. w Mierzynie przeprowadzono warsztaty na temat: Kredyt – szansa czy pułapka?” dla osób bezrobotnych. Warsztaty przeprowadziła Iwona Karmasz i Magdalena Nastrabasz-Janczarska.

W dniu 23 stycznia 2013 r. w Mierzynie przeprowadzono warsztaty na temat: „Planowanie i budżet domowy” dla osób bezrobotnych. Warsztaty przeprowadziła Ewa Kruk i Magdalena Boryna.

 

 

 

 

 

Caritas Archidiecezji Gdańskiej w Gdańsku

Dnia 6 grudnia 2012 r. w Gdańsku przeprowadziliśmy warsztaty „Kredyt – szansa czy pułapka” dla podopiecznych Klubu Seniora, działającego przy Centrum Wsparcia Caritas „Na Dolnej” w Gdańsku.Warsztaty przeprowadziła Iwona Karmasz.

Dnia 5 grudnia 2012 r. w Gdańsku przeprowadziliśmy warsztaty pt. „Jak bezpiecznie korzystać z wybranych usług i produktów finansowych” dla słuchaczy Klubu Seniora, działającego przy Centrum Wsparcia Caritas „Na Dolnej” w Gdańsku. Warsztaty przeprowadziła Magdalena Głowacka.

Dnia 29 listopada 2012 r. w Gdańsku przeprowadziliśmy warsztaty pt. „ABC praw konsumenta” dla uczestników Klubu Seniora, działającego przy Centrum Wsparcia Caritas „Na Dolnej” w Gdańsku. Warsztaty przeprowadziła Magdalena Boryna.

 

 

 

 

 

 

 

Mali bracia Ubogich

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkolenie odbyło się 13 sierpnia 2012 r. w Warszawie, prowadzący: Katarzyna Kołodziejczyk, Waldemar Szkiela

 

 

ZSKPiG nr 4 w Gdańsku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkolenie 14.06.2011 r. prowadziły: Magdalena Boryna, Ewa Kruk

Biblioteka Publiczna Gminy Linia