Żyj finansowo! czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym

Ruszyła XII edycja projektu „Żyj finansowo! czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym”

Po zakończeniu rekrutacji nauczycieli szkół ponadpodstawowych, przyszłych trenerów, Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej rozpoczęło realizację XII edycji projektu „Żyj finansowo! czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym”. W roku szkolnym 2019/2020 projekt będzie realizowany przez 25 trenerów w 25 szkołach ponadpodstawowych z całego kraju:

  1. Araszkiewicz Patryk Zespół Szkół nr 8 im. Stanisława Staszica w Szczecinie (woj. zachodniopomorskie)
  2. Chobot Agnieszka Techniczne Zakłady Naukowe im. gen. Władysława Sikorskiego w Częstochowie (woj. śląskie)
  3. Drozd Justyna Zespół Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w Krośnie (woj. podkarpackie)
  4. Dudek Lidia Zespół Szkół im. Emilii Sczanieckiej w Pniewach (woj. wielkopolskie)
  5. Dymek Maria Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach (woj. pomorskie)
  6. Fedec Małgorzata Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią (woj. kujawsko-pomorskie)
  7. Gollus Bożena Technikum im. gen. Józefa Hallera w Owidzu (woj. pomorskie)
  8. Gomoracka Katarzyna Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych im. Tadeusza Tańskiego w Słupsku (woj. pomorskie)
  9. Kaczmarczyk Marta I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie (woj. podkarpackie)
  10. Kowalska Ewa Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. Karola Fryderyka Libelta w Krotoszynie (woj. wielkopolskie)
  11. Krzeszowska Małgorzata I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu (woj. podkarpackie)
  12. Krzyżyk-Chrząstek Lidia II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Radomiu (woj. mazowieckie)
  13. Maluśki Piotr I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga w Kościanie (woj. wielkopolskie)
  14. Michalska Joanna Zespół Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej (woj. lubelskie)
  15. Mroczkowska Aleksandra Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Starym Brześciu (woj. kujawsko-pomorskie)
  16. Olak Kamil XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie (woj. mazowieckie)
  17. Pieńkowska Wioletta Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Siedlcach (woj. mazowieckie)
  18. Rakoczy Ewa Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Franciszka Stefczyka w Czernichowie (woj. małopolskie)
  19. Sierzan Beata I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie (woj. mazowieckie)
  20. Sojka Mirosława II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Chrzanowie (woj. małopolskie)
  21. Syska Beata Zespół Szkół Technicznych we Włocławku (woj. kujawsko-pomorskie)
  22. Szymańska Beata Zespół Szkół Technicznych im. Unitów Podlaskich w Międzyrzecu Podlaskim (woj. lubelskie)
  23. Trzcińska Beata II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie)
  24. Witkowski Radosław I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Pleszewie (woj. wielkopolskie)
  25. Wolnik Anna VII Liceum Ogólnokształcące im Janusza Kusocińskiego w Bydgoszczy (woj. kujawsko-pomorskie)

Partnerzy i Sponsorzy projektu:

Fundacja im. Franciszka Stefczyka, której Głównym Fundatorem jest Kasa Stefczyka

SALTUS Ubezpieczenia

Polska Izba Ubezpieczeń

Fundacja Wspierania Ubezpieczeń Wzajemnych

Fundacja Grzegorza Biereckiego „Kocham Podlasie”